Potrzebowałam szkatułki na obrączki

Już niedługo miał się odbyć mój ślub. Razem z narzeczonym byliśmy zdania, że obrączki nie są nam do niczego potrzebne, ponieważ nie jest to żaden dowód miłości. Jednakże tradycja, to tradycja. Zdecydowaliśmy się także kupić poduszkę, na której będą znajdowały się nasze obrączki, które poda nam nasze dziecko. Po ślubie zamierzaliśmy je jednak trzymać w szkatułce.

Kupno eleganckiej, wysokojakościowej szkatułki na obrączki

szkatułka na obrączki z poduszkąUdałam się do sklepu z akcesoriami ślubnymi, aby poszukać odpowiedniego dla mnie produktu. Okazało się, że wybór jest ogromny, dlatego z początku nie mogłam się na nic zdecydować. W końcu poprosiłam o pomoc sprzedawczynię. Powiedziałam jej, że potrzebna mi jest szkatułka na obrączki z poduszką. Od razu pokazała mi ona kilka wzorów, które są teraz bardzo często wybierane przez nowożeńców. Ostatecznie, po dłuższym zastanowieniu, zdecydowałam się wybrać małą, elegancką szkatułkę wykonaną z drewna i obleczoną w delikatny atłasowy materiał od środka. Całość wyglądała bardzo ładnie i oryginalnie. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że taka drewniana szkatułka zapewnia odpowiedni obieg powietrza, dlatego złoto nie ciemnieje, gdy jest w nim długo zamknięte i nie trzeba go czyścić u jubilera. Uznałam, że jest to bardzo ważne. Do szkatułki dołączona była poduszka, która również wyglądała bardzo elegancko i unikatowo. 

Była ona bowiem wykonana z muślinu w białym kolorze. Z jej boków spływały warstwy tiulu, który nadawał poduszce piękny wygląd. Nie potrzebowała ona już żadnych kokardek czy metalowych ozdób. Na środku znajdowało się miejsce, gdzie można było położyć obrączki. Było ono zabezpieczone w taki sposób, aby biżuteria nie ześlizgnęła się z poduszki, co również było bardzo praktyczne i wygodne. Zdecydowałam się zakupić ten komplet.