Potrzebowałam zaufanych konsultacji prawnych

Od pewnego czasu miałam problem z moim pracodawcą. Nie wypłacał mi on takiej pensji na jaką się umawialiśmy, poza tym łamał kilka warunków umowy, którą przecież mieliśmy spisaną. Na początku machałam na to ręką, ale w końcu zaczęło mnie to coraz bardziej denerwować. Uznałam, że nadszedł najwyższy czas, aby ukrócić jego bezprawne praktyki.

Gdzie w Katowicach udzielane są konsultacje prawne?

konsultacje prawne katowiceSama jednak nie miałam pojęcia, jak się za to zabrać. Potrzebowałam pomocy kogoś, kto dobrze znał się na przepisach z Kodeksu Pracy i mógłby mi podpowiedzieć, co powinnam zrobić w pierwszej kolejności. Moja koleżanka, z którą na ten temat porozmawiałam podpowiedziała mi, żebym udała się na konsultacje prawne Katowice to miejscowość, w której bez problemu można znaleźć takie usługi. Są one świadczone przez profesjonalne kancelarie prawne. Poszukałam razem z nią takiego miejsca. I faktycznie, bardzo szybko udało nam się znaleźć doświadczonego i sprawdzonego prawnika udzielającego rzetelne konsultacje prawne, który w dodatku specjalizował się w prawie pracy. Nie zwlekałam więc dłużej i od razu się do niego umówiłam. Na spotkanie zabrałam wszystkie niezbędne dokumenty, które mogły mi się przydać. Podczas konsultacji prawnik wysłuchał moich problemów i podpowiedział mi co powinnam zrobić i gdzie mogę zgłosić nieuczciwego pracodawcę.

Oprócz tego pomógł mi on także napisać odpowiednie pisma, tak aby nie posiadały one żadnych błędów formalnych i merytorycznych. Byłam bardzo zadowolona z jego usług. Konsultacje okazały się naprawdę profesjonalne i warto było z nich skorzystać. Prawnik indywidualnie przeanalizował na nich moją sytuację, dzięki czemu wiedziałam, że zalecone przez niego rozwiązania, faktycznie będą w stanie mi pomóc uporać się z problemami z pracą.