Potrzebowałem serwisu rowerowego w Mińsku Mazowieckim

Jestem zapalonym kolarzem. Uwielbiam wycieczki rowerowe. Swój pierwszy jednoślad napędzany siłą własnych mięśni dostałem na komunię. Od tego czasu sporo czasu już minęło, a ja zawsze gdy tylko mam chwilę wolnego czasu wskakuje na siodełko i ruszam w trasę. Podczas urlopów planuję dłuższe trasy i zwiedzam wiele pięknych miejsc, których samochodem nigdy bym nie zobaczył.

Poszukiwania serwisu rowerowego

serwis rowerowy mińsk mazowieckiPodczas ostatniego weekendowego wypadu doszło do dość niebezpiecznego incydentu. Jadąc z dużą prędkością nie zauważyłem dziury w nawierzchni, skutkiem czego był efektowny przelot przez kierownicę. Początkowo będąc jeszcze w szoku myślałem, że rowerowi nic się nie stało oprócz kilku otarć lakieru. Gdy dojechałem do celu dokładniej obejrzałem rower. Zauważyłem, że przedni amortyzator nie wygląda najlepiej. Potrzebny był mi serwis rowerowy Mińsk Mazowiecki jest miastem z wieloma ścieżkami rowerowi, na których roi się od rowerzystów. Taka ilość tego typu pojazdów wymusza równie liczną ilość serwisów rowerowych. Udałem się do jednego z nich, którego odwiedzałem już kilkukrotnie i gdzie zawsze dostawałem potrzebne elementy do mojego roweru lub serwisanci naprawiali bardziej poważne usterki w najniższej cenie w okolicy. Posiadam tam kartę stałego klienta, dzięki czemu czas oczekiwania na naprawę był bardzo krótki. Pracownik powiedział mi, że amortyzator zepsuł się od mojej wywrotki i musi zostać wymieniony.

Po dwóch dniach dostałem telefon, że rower jest już gotowy do odbioru. Od razu po pracy poszedłem go odebrać. Przy okazji serwisanci nasmarowali wszystkie elementy, które tego wymagały oraz wyregulowali łańcuch. Rower wyglądał po prostu jak nowy, a przyjechał tutaj tylko na wymianę amortyzatora. Jestem bardzo zadowolony z usługi tego serwisu rowerowego.