kancelaria adwokacka kraków

Pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bik- czy warto skorzystać?

Przy braniu kredytów banki lub inne instytucje finansowe biorą pod uwagę wiele czynników, zanim dadzą nam pożyczki. Przede wszystkim liczą się nasze dochody i historia kredytowa. Im większe osiągamy dochody, im lepszą mamy umowę o prace tym lepiej dla nas.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bik, na co zwrócić uwagę?

pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bikBez stałej umowy na etat możemy zapomnieć o jakichkolwiek kredytach, chyba, ze mamy długoterminową i korzysta umowę zlecenie, a kredyt jest niewielki. Daje ważna jest nasza historia kredytowa, czyli czy braliśmy wcześniej coś na raty kub inny kredyt i czy spłacaliśmy to regularnie i w terminie. Jeśli tak to nie ma problemu, nasza historia jest czysta, ale jeśli mieliśmy wcześniej kłopoty to może być nam ciężko otrzymać kolejny kredyt. Wtedy korzystnym rozwiązaniem wydaje się pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik, czyli bez sprawdzania informacji o nas w biurze informacji kredytowej. Skoro nas tam nie sprawdzą, często nie proszą tez o umowę o pracę to mamy dużo większe szanse otrzymania kredytu. Jednak czy faktycznie jest to takie dobre rozwiązanie? Na pewno dla osoby w potrzebie, które mają problemy, takie pożyczki pozabankowe dla zadłużonych są ciekawym rozwiązaniem. Jeśli wiemy, że musimy za coś zapłacić natychmiast albo potrzebujemy niewielkiej kwoty to takie wyjście się sprawdzi. Jednak w przypadku większych kredytów, czy jeśli potrzebujemy pieniędzy na dłuższy czas to takie kredyty pozabankowe dla zadłużonych nie będą dla nas idealne.

Lepiej jest się zapoznać z innymi rozwiązaniami w kwestiach finansowych, żeby potem uniknąć nieprzyjemności i nie mieć komorników na głowie.