Praktyki w auto serwisie i tanie części do forda

O jacie, ale się cieszę! Od piątku, jak się tylko dowiedziałem nie mogę usnąć z podekscytowania. Otóż, okazało się, że dostałem się na praktyki do auto serwis w Białymstoku.

Białostockie części ford i ich montaż

części fordCo najlepsze, jest to najlepszy autoryzowany serwis najlepszych samochodów amerykańskich w historii motoryzacji. Będę montował części ford! Trzeba przyznać, że mi się poszczęściło, cieszę się, że tam zostałem przyjęty. Wiem, że będę też mył samochody używane, w końcu to tylko praktyki, ale w takim miejscu, to absolutnie nie urąga mojej czci. Chciałbym też przyjrzeć się w jaki sposób lakiernik wykonuje swoją pracę. Dowiedziałem się, że w tej firmie pracuje najlepszy lakiernik w Białymstoku. To może być naprawdę interesujące! Dlatego właśnie postanowiłem założyć tego bloga i opisywać wam każdy kolejny dzień praktyk. Boję się trochę, ale tylko trochę, że auto klimatyzacja mnie przerośnie, dlatego, że dokładnie na zajęciach nie uważałem. Jestem racze zwolennikiem silników, mocy auta, a wygody? Nigdy mnie tak nie frapowały, jak możliwości osiągania ogromnej prędkości. Jednak auto klimatyzacja często się przydaje w ekstremalnych warunkach i umiejętność jej konserwowania, naprawiania na pewno w przyszłości się może mi przydać. Tata się śmieje ze mnie, że jak będą jakieś fajne samochody używane, to mam dać mu znak, to mi na maturę kupi. Póki co wiem, że muszę jeszcze poczekać jedną dobę i auto serwis w Białymstoku na mnie będzie czekał. Podejrzewam, że z niedzieli na poniedziałek w ogóle nie będę spał. Jeszcze w internecie przeglądam tanie części ford białystok, aby zabłysnąć przed starszymi kolegami.

Ciekaw jestem tylko, czy już od poniedziałku zobaczę w jaki sposób pracuje ten słynny lakiernik, w jaki sposób można się przyuczyć jegoż zawodu. Będzie początek super kariery.