bielizna ciążowa

Prezenty na baby shower – bielizna ciążowa

Baby shower to kolejna amerykańska tradycja, obok na przykład Halloween, która staje w naszym kraju coraz popularniejsza. To świetna okazja, żeby okazać wsparcie przyszłej mamie i pomóc jej skompletować wyprawkę, ale warto też kupić coś osobistego i tylko dla niej – na przykład bieliznę ciążową.

Normalna bielizna ciążowa

bielizna ciążowaWygodna bielizna, która zapewnia nie tylko wysoki poziom komfortu i dobrze podtrzymuje biust, ale też jest przy tym ładna, to na pewno dobry prezent. Bielizna ciążowa na szczęście jest coraz bardziej zbliżona wyglądem do tej zwykłej, więc nie brakuje w niej kolorów, koronek i różnych ozdób. Jeśli nie wiadomo, jaki rozmiar wybrać, to można przyszłej mamie podarować bon do sklepu na stanik dla matek karmiących, by sama mogła sobie wybrać coś nie tylko wygodnego, ale przy tym wpasowującego się w jej gust. No i zawsze może go zrealizować już po urodzeniu dziecka, kiedy po różnych wahaniach z rozmiarem będzie potrzebowała zupełnie nowych kompletów, a wtedy nowa elegancka bielizna ciążowa będzie jeszcze bardziej mile widziana niż w okresie, kiedy miała pełne szuflady dopasowanych modeli. Jeśli przyszła mama niewiele jeszcze wie na temat dobrego dopasowania bielizny, to warto ją na ten temat uświadomić, przede wszystkim dlatego, że biustonosz dla karmiącej powinien być naprawdę wygodny i komfortowy.

To sprawi, że jej życie po porodzie i w czasie karmienie noworodka będzie znacznie wygodniejsze. Poza bielizną można oczywiście kupić standardowe prezenty – smoczki, zabawki, ubranka, czapeczki, komplecik pościeli. Nawet zapas pieluch będzie dobrym pomysłem, ponieważ pieluch nigdy nie można mieć za dużo, zawsze zostaną zużyte.

Najlepsza bielizna ciążowa:

http://www.e-amazonka.pl