Proponuję szwagrowi dobre zaprawy klejowe do płytek

Moja siostra rok temu wyszła za mąż za Mariusza. Bardzo go lubię i to mój ulubiony szwagier. Pomógł mi nawet swego czasu i dał zatrudnienie w swojej firmie budowlanej. Robię z nim remonty w mieszkaniach i zarabiam dość duże pieniądze.

Szwagier regularnie kupuje zaprawy klejowe do płytek

zaprawy klejowe do płytekKiedy tym razem mieliśmy jechać do klienta na zlecenie to postanowiłem porozmawiać ze szwagrem. Kupuje on czasami słabe produkty i musimy włożyć więcej pacy, aby wszystko miało ręce i nogi. Wiem, że można kupić dość dobrej jakości zaprawy klejowe do płytek i postanowiłem namówić szwagra na zmiany. Zawsze bierze towar tylko z jednego miejsca i nie zwraca uwagi ani na jakość ani na koszty. Zasugerowałem mu, żeby tym razem mi powierzył decyzję i podjechał ze mną w inne miejsce, gdzie są dobre zaprawy klejowe do płytek za niewiele większe pieniądze. Zgodził się, ponieważ ufa mi i wie, że chcę dla niego jak najlepiej. Weszliśmy do tego nowego sklepu budowlanego i od razu skierowałem się do działu gdzie są zaprawy klejowe do płytek i wybrałem te, które uznałem za właściwe. Podczas wykonywania zlecenia szwagier był pod wrażeniem i przyznał mi rację, że kupiłem lepszy produkt. Praca szła nam płynnie i bardzo szybko. Właściciel mieszkania to był nawet zaskoczony, że jest nas tylko dwóch a robimy jak za czterech. Szwagier podziękował mi za to, że przejąłem inicjatywę przy zakupie materiałów budowlanych i przyznał, że będzie zawsze kupował te konkretne zaprawy w sklepie. Tak też od tamtego czasu właśnie robi.

Dobrze mi się pracuje o szwagra. Często też jak chce kupić jakieś materiały to pyta mnie o zdanie. Bardzo mi to schlebia i czasami czuję, że jestem kimś więcej niż tylko pracownikiem. Od siostry słyszałem, że mam być w przyszłości wspólnikiem.