busy z niemiec do polski

Prowadzę busy z Niemiec do Polski które uległy awarii na trasie

Od bardzo długiego czasu pracuję jako kierowca samochodowy. Moje zatrudnienie w szybko rozwijającej firmie załatwił mi mój ojciec. On miał znajomego, który potrzebował kogoś z odpowiednią kategorią prawo jazdy.

Busy z Niemiec do Polski są kontrolowane

busy z niemiec do polskiOkazało się, że kursy robione przeze mnie nie poszły na marne. Również podobała mi się jego oferta. Moje wynagrodzenie było bardzo atrakcyjne dlatego zdecydowałem się podpisać stosowną umowę. Taka współpraca była mi po prostu na rękę. W dodatku miałem na utrzymaniu rodzinę. Na początku prowadziłem busy do Niemiec. Na nie zawsze było bardzo dużo chętnych. Pracowało tam bardzo dużo osób i chciało się spotykać w rodzinami. Województwo pomorskie miało mało takich usług jakie pełniła moja firma. Doskonale wychodziliśmy na indywidualne potrzeby naszych klientów. Nawet czasami wynajmowały nas prywatne agencje pracy. Chciały one zapewnić transport swoim pracownikom. Busy z Niemiec do Polski musiały przechodzić różne kontrole. Taka podróż trwała czasami bardzo długo. Ja pewnego dnia przez granicą musiałem zjechać na pobocze. Okazało się, że pękła nam opona. Musiałem zadzwonić pod numer naszego ubezpieczenia. Tam oferowano lawetę oraz szybką naprawę. Na szczęście opanowałem pojazd i nic złego się nie stało. Wtedy moja firma odwołała busy z Belgii do Polski. Musiała nam zapewnić zastępczy transport. Czas oczekiwania zapewnił nam hotel w okolicy. Wszyscy musieliśmy zjeść pożywny posiłek. To była zima i bardzo często doskwierał nam mróz. Mój kolega przyjechał do nas w przeciągu wielu godzin.

Wstrzymywały go liczne zamiecie. To bardzo utrudniało wszelki ruch uliczny. Ostatecznie do celu dotarliśmy następnego dnia. Nasz szef osobiście przepraszał naszych klientów. Często mieli oni umowę o pracę i musieli dotrzeć na czas w wyznaczone miejsce.