noclegi

Restauracja, noclegi w Bydgoszczy i spotkanie po latach

Minęło już dziesięć lat odkąd moja klasa licealna zdawała maturę. Byliśmy klasą biologiczno-chemiczną, jednak jak się później okazało, nie każdy związał się zawodowo z tym obszarem nauki.

Potrzebne niedrogie noclegi w Bydgoszczy

noclegiPo liceum się rozeszliśmy po różnych uczelniach, później przyszła praca, rodzina, dzieci i nie mieliśmy czasu się spotykać regularnie. Utrzymywałam kontakt tylko z dwoma przyjaciółkami, z którymi byłam najbardziej zżyta, a reszty nie widziałam od zakończenia szkoły. Dlatego bardzo się cieszyłam, kiedy okazało się, że jeden z kolegów zdecydował się na zorganizowanie spotkania dla wszystkich z klasy. Powiedział że wybrał już miejsce i czas, a my mamy napisać czy nam to dopowiada. Byłam pewna, ze każdy będzie wybrzydzał co do terminów, a jednak tylko nieliczne osoby mieszkające daleko od miasta powiedziały, ze nie będą mogły przejechać. Sprawdziłam wcześniej gdzie jest restauracja, w której ma się odbyć spotkanie. Kiedy mieszkałam w Bydgoszczy to jej tam nie było. Teraz potrzebowałam noclegi w Bydgoszczy, żeby się tu zatrzymać. Widocznie Maciej miał lepsze rozeznanie, może nawet nadal mieszkał w naszym rodzinnym mieście? Tak czy inaczej potrzebny był mi również hotel. Chciałam zostać w mieście po spotkaniu i jeszcze porozmawiać z niektórymi osobiście. Na pewno przejdziemy się po Starym Mieście, zjemy dobre ciastko i porozmawiamy o dawnych czasach. Teraz hotele w Bydgoszczy prezentują niesamowity wybór, mają nawet sale weselne. Mamy nawet absolutnie luksusowe hotele, ale są też takie z dwoma gwiazdkami.

Ja celowałam w coś pośrodku. W końcu hotel na dwa ni nie musi być aż tak elegancki. Sprawdziłam jeszcze ile sobie liczą za te noclegi w Bydgoszczy i złożyłam rezerwację. Spotkanie już niedługo.