Rodzinne wakacje w Murzasichlu

Zastanawiając się, gdzie udać się na urlop, musimy najczęściej wybrać pomiędzy morzem a górami. Oczywiście obie destynacje mają swoje zalety. Góry z cała pewnością mają swoich miłośników, szczególnie dlatego, że oferują szlaki w parkach narodowych, kontakt z natura i niezapomniane widoki a jednocześnie znajdziemy tam także tradycyjne atrakcje dla dzieci.

Planujemy wakacje w Tatrach – nocleg w Murzasichlu

nocleg dla rodzin w MurzasichluWiele osób na swoje zakwaterowanie wybiera Zakopane. Jednak dużo osób odrzuca stolica Tatr – z powodu swojego zatłoczenia, szczególnie w okolicach centrum. Wiele z nich podczas swojego urlopu nawet się tam nie pojawia. Raczej w obrębie tego miasta nie znajdziemy zacisznych domków ale hotele i duże kompleksy. Rodziny z dziećmi ściągają więc do mniejszych miejscowości, położnych w okolicach. Jeśli i my jesteśmy takimi osobami, powinniśmy przemyśleć nocleg dla rodzin w Murzasichlu. Dlaczego? Atrakcją jest położenie samej wioski – na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego. Bliskość górskich szlaków jest tu ogromną zaletą –  a jak inaczej pokazać dzieciom piękno gór i obudzić w nich miłość do nich, jak nie przez wędrówkę wśród oszałamiającej, tatrzańskiej przyrody. Z kolei z wsi blisko jest także do Zakopanego i Bukowiny Tatrzańskiej z jej słynnymi termami- jeśli szukalibyśmy bardziej nowoczesnych rozrywek. W miejscowości jest także park linowy. Jej kolejna, ogromna zaleta to piękne położenie i bardzo nowoczesna a jednocześnie zróżnicowana baza noclegowa. 

Szukając noclegu w polskich górach, mamy ogromny wybór. Rodzicie z dziećmi z pewnością będą szukać domków, w których wygodnej jest większej ilości osób. Mogą wybrać pomiędzy agroturystykami, noclegami u gospodarzy a nowoczesnymi domkami, wyposażonymi w baseny i place zabaw. Dla każdego znajdzie się idealne miejsce.