sklep z grami planszowymi

Rodzinny wieczór – sklep z grami planszowymi

Nasza sytuacja rodzinna wygląda tak, że oboje z mężem pracujemy. Od poniedziałku do piątku siedzimy w biurze, a nasze dzieci w szkole, skąd je odbieramy i razem wracamy do domu. Wszyscy jesteśmy zwykle zbyt zmęczeni by w cokolwiek się angażować.

Popularny sklep z grami planszowymi

sklep z grami planszowymiDzieci muszą odrabiać swoje zadania domowe, my musimy przygotować papiery na następny dzień do pracy, zatem nie starcza nam czasu na bycie razem. Jest nam z tym bardzo źle. Chcielibyśmy częściej spędzać czas z dzieciakami, ale w tygodniu nie jest to możliwe. W związku z tym postanowiliśmy z mężem, że sobota i niedziela będą dniami dla rodziny. Będziemy się spotykać z dziadkami, wychodzić razem na spacery, przygotowywać ciasta, a przede wszystkim grać w gry planszowe. Wszyscy w rodzinie je uwielbiamy. Te najpopularniejsze gry planszowe mamy już tak ograne, że z zamkniętymi oczami moglibyśmy rozegrać partyjkę. Bardzo lubimy grać w chińczyka i w warcaby. Ta pierwsza jest dobra ponieważ możemy w nią grać całą czwórką, natomiast ta druga jest bardziej strategiczna i uważamy, że uczy dzieci myślenia i logiki. Może niedługo i warcaby im się znudzą i będziemy musieli znaleźć w Warszawie sklep z grami planszowymi, w którym sprzedają szachy? Jest to niewątpliwie dużo trudniejsza i bardziej zaawansowana gra niż warcaby, ale kto wie, może rosną nam nowi szachowi mistrzowie? Na razie nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość. Cieszmy się rodzinnymi weekendami, które spędzamy razem. Dzięki temu mamy poczucie, że nasze więzy rodzinne się zaciskają, a poza tym mamy okazję porozmawiać z dziećmi o ich planach, marzeniach, kłopotach i przemyśleniach.

Po szkole zwykle mówią, że jest ,,jak zwykle” albo ,,wszystko ok.”, a tak możemy dłużej porozmawiać. Każda rodzina powinna mieć takie dni, żeby być razem. Takie jest moje zdanie i mam nadzieję, że reszta się ze mną zgodzi.

Więcej informacji znajdziemy na stronie:

https://www.moriongames.pl/