Różne rodzaje tytoniu do fajki wodnej

Fajki wodne są coraz bardziej popularne w wielu krajach. Pochodząca z Indii i bardzo popularna we wszystkich krajach arabskich shisha zyskuje dużą popularność również w Polsce, gdzie można znaleźć bardzo dużą grupę wielbicieli tego rodzaju rozrywki.

Wybieranie tytoniu do fajki wodnej

tytoń do fajki wodnejNa rynku można znaleźć bardzo dużo różnorodnych rodzajów tytoniu do fajki wodnej. Jego wybór zależy przede wszystkim od gustu danej osoby. Największą popularność cieszy się smakowy tytoń do fajki wodnej. Ilość różnorodnych smaków, które można zakupić w większości sklepów z asortymentem do shishy może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Można więc znaleźć zarówno tytoń o słodkim zapachu – na przykład czekolady bądź karmelowy, jak również taki, który z powodzeniem przypadnie do gustu wszelkim wielbicielom owoców. W sklepach bez trudu znajdziemy tytoń o zapachu truskawkowym, ananasowym czy praktycznie każdego innego zapachu. Największy asortyment znajduje się w większych sklepach, ale nawet w małych punktach można znaleźć ciekawy tytoń, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom, które cenią sobie niepowtarzalność oraz lubią eksperymentować podczas palenia fajki wodnej oraz testować tytoń o różnych właściwościach. Niewątpliwą zaletą różnorodnego tytoniu do fajki wodnej jest jego korzystna cena oraz opakowania o różnej pojemności.

Palenie fajki wodnej w gronie przyjaciół to doskonały pomysł na relaks oraz umilenie wspólnie spędzonego wieczoru. Ciekawostką jest to, że w wielu polskich miastach funkcjonują nawet specjalnie puby, w których jedną z głównych atrakcji jest właśnie palenie shishy. Jeśli jesteśmy wielbicielami tego rodzaju rozrywki, warto jednak posiadać swoją fajkę wodną i asortyment do niej we własnym domu – nie jest to duży wydatek.