usługi spawalnicze

Rozwijanie firmy z usługami spawalniczymi

Prowadzę z mężem firmę od siedmiu lat i nasza działalność jest docenia na lokalnym rynku przez klientów. Mieszkamy w małej wsi pod Warszawą. Mąż kiedyś namawiał mnie na otworzenie drugiego punktu w miejscowości Warszawa ale wiązałoby się to z wzięciem kredytu.

Usługi spawalnicze jako pomysł na rozwój

usługi spawalnicze

Warszawa to duże miasto. Tam jest bardzo dużo sklepów i hurtowni, które oferują bramy wjazdowe i garażowe. Bałam się ryzyka ale zaproponowałam aby ulepszyć naszą stronę internetową, rozreklamować naszą firmę aby była bardziej rozpoznawalna w naszym miasteczku ale także w naszym regionie. Nasza firma oferuje usługi ślusarskie. Zapewniamy najlepszych specjalistów i wykonanie usługi według najlepszych standardów. Gwarantujemy również solidne usługi spawalnicze. Specjaliści mogą wykonać każde zlecenie od klienta, które jest w obrębie obróbki metalu i spawania. Poza usługami które cieszą się dużym zainteresowaniem polecamy balustrady, które są zamawiane przez klientów na balkony czy schody ale także bamy wjazdowe i garażowe do swoich domów. Automatyka do bram czyli wszelkiego rodzaju napędy są montowane przez naszych specjalistów. Przed montażem staram się jak najbardziej spełnić wszystkie potrzeby Kliena. Doradzamy przy wyborze właściwego produktu. Często ludzie dzwonią i pytają jaka cena na usługi ślusarskie i muszę przyznać że jesteśmy konkurencyjni do innych firm. Kiedyś sama z ciekawości podzwoniłam i nasze usługi bardzo dobrze konkurują na rynku. Zajęłam się reklamą. Przygotowałam ciekawe katalogi, które zostaną poroznoszone do okolicznych mieszkańców.

Zatrudniłam informatyka, który profesjonalnie zajmie się naszą stroną internetową. Po zainwestowaniu w reklamę mamy coraz więcej klientów z miejscowości Warszawa. Nasza firma się rozwija a my jesteśmy zadowoleni z obrotu.