kopiowanie rzeszów

Skanowanie i kopiowanie pomysłem na biznes w Rzeszowie

Moim wielkim marzeniem było własne przedsiębiorstwo. Niestety realizacja była bardzo trudna, ponieważ nigdy nie było wystarczającej ilości pieniędzy. Musiałbym zaciągnąć kredyt, a ja nie byłem na to gotowy. Musiałbym mieć odpowiednią pracę, ponieważ zawsze liczyła się umowa o pracę.

Kopiowanie w Rzeszowie – pomysł na biznes

kopiowanie rzeszówRównież ja chciałbym mieć coś naprawdę wartościowego. Po ukończeniu kierunku jakim jest informatyka miałem spore umiejętności. Na początku pracowałem w dużych korporacjach. Tam nabyłem odpowiednie doświadczenie. Z czasem nabyłem nawet specjalistyczny sprzęt. To oznaczało, że nie musiałbym inwestować. Po roku zauważyłem, że coraz więcej sąsiadów przychodzi do mnie i prosi o pomoc. Na początku było to tylko drukowanie cad dla studentów. Jednak moja popularność znacząco wzrosła. Wtedy postanowiłem zgłosić swoją działalność gospodarczą i ją po prostu zarejestrować. Z lokalem nie było żadnego problemu. Miałem jeden gabinet w mieszkaniu, który przeznaczyłem na miejsce pracy. Rzeszów był bardzo dużym miastem i bardzo często przychodziła do mnie masa klientów. Archiwizowanie dokumentów nie było w moim zakresie dla tego musiałem wszystkich odsyłać. Nie miałem jeszcze odpowiedniej wiedzy na ten temat dlatego się starałem nie udzielać. Jednak skanowanie oraz inne rzeczy nie stanowiły dla mnie żadnego problemu. Także założyłem swoją stronę internetową i tam można było zgłaszać i zamawiać różne rzeczy. Ja wiedziałem o nich trochę wcześniej i wszystko zostawało zrobione szybciej. Czasami czekało mnie długie kopiowanie Rzeszów, a klienci nie tracili czasu i przychodziły po natychmiastowy odbiór zamówienia.

Prowadziłem również druk ulotek i plakatów. On był bardzo popularny i przynosił oczekiwane zyski. To sprawiało, że mogłem inwestować w nowe maszyny i urządzenia. Odpowiedni komputer także pełnił bardzo ważną rolę.