Specjalistyczny salon spa z bajecznymi widokami

Zbliżają się pięćdziesiąte urodziny mojej mamy i trzydzieste siostry. Chciałam im dać z tej okazji unikalny prezent i jednocześnie spędzić wspólnie wspaniałe, niezapomniane chwile. Dlatego też, razem z mężem, udało nam się znaleźć idealne miejsce na taką okazję. Zabrałam je do podmiejskiego hotelu z odnową biologiczną i salonem spa.

Procesjonalne podejście i ekskluzywne wyposażenie spa

wyposażenie salonu spaZrobiłam im tym zaproszeniem na dwudniowy wyjazd wielką niespodziankę. Pierwsze miejsce, które odwiedziłyśmy był salon spa. Od samego wejścia, przywitała nas uśmiechnięta pani, która zaproponowała nam koktajle odmładzające, przygotowywane na miejscu. Ja jednak zwróciłam uwagę na coś innego. Wyposażenie salonu spa było ujmujące. Z dużego holu prowadziły trzy odnogi do różnych drzwi. Najpierw zaprowadzono nas do pokoju, który okazał się szatnią. Każda z nas otrzymała własną szafkę na szyfr i szlafrok. Potem pokierowano nas do sali masażu. Nowoczesne łóżka, wyścielone były bawełnianymi okryciami i bardzo wygodnymi materacami. Pomieszczenie było wyposażone w bardzo drogi i ekskluzywny sprzęt. Nawet obsługa była ubrana jednakowo i umalowana, przez profesjonalne wizażystki. Po masażu udałyśmy się do jacuzzi. Każda z nas miała swoją wannę, w której woda pachniała konwaliami, a na jej powierzchni unosiły się płatki kwiatów. Miejsce było bardzo urokliwe, a uroku dodawał mu widok na górskie pagórki pokryte śniegiem. Kolejnym świetnym sprzętem w salonie spa były sauny: fińskie i suche. Dzięki temu każda z nas mogła skorzystać z własnej metody relaksu. 

Wizyta w salonie spa była bardzo relaksująca. Imponowało nam wszystkim wyposażenie tego hotelu, profesjonalna obsługa i komfort, który oferowało to miejsce. Niezwykle odprężyłyśmy się w tym miejscu, zaznałyśmy trochę luksusu i podejrzałyśmy, w jaki sposób można udogodnić pobyt klientom w takim salonie.