Sposób na trwałe pozbycie się problemu, jakim jest cellulit.

Wiele osób zmagających się z nadwagą z pewnością zna ten scenariusz, kiedy za młodu nasze babcie wręcz przekarmiały nas słodkimi ciastami, czy wspaniałymi naleśnikami z czekoladą. Niestety o ile był to czysty przejaw babcinej miłości, o tyle w późniejszym życiu może nieść ze sobą tak przykre konsekwencje, jak właśnie nadwaga.

Jak usunęłam swój cellulit?

usuwanie cellulitu KatowiceW końcu jednak wzięłam się za siebie i udało mi się pozbyć nadprogramowych kilogramów. Nie jestem jednak osobą, która uwielbia ćwiczyć dlatego zaufałam samej diecie. To był mój błąd, ponieważ pomimo tego, że moja waga znacznie zmalała, niestety przez wzgląd na to, że nie ćwiczyłam, skóra wcale się nie ujędrniła, a wręcz przeciwnie. Mój cellulit strasznie się powiększył obejmując nawet nogi i ramiona. Nie miałam jednak zamiaru dawać za wygraną dlatego zdecydowałam się na usuwanie cellulitu Katowice są miastem w którym znajduje się kilka dobrze prosperujących klinik w których możemy poddać się podobnemu zabiegowi. Początkowo bałam się zabiegu myśląc, że jest on podobny do standardowej liposukcji, a ja nie chciałam przechodzić nic tak drastycznego, tymczasem okazało się, że zabieg ten jest przeprowadzany bez ingerencji igieł w głąb ciała, a przy użyciu bezbolesnego światła podczerwonego, jakie powoduje redukcję adipocytów, oraz masażu próżniowego, który sprawia, że nasza skóra jest zasysana , podnoszona i rolowana. W zasadzie podczas wykonywania zabiegu zamiast bólu, odniosłam wrażenie, że jestem w spa!  Cały zabieg był wykonywany w kilku sesjach, jednak już po pierwszej było widać pierwsze efekty. Efekty, jakie przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Taki zabieg nie polega jedynie na pozbyciu się cellulitu. On dodatkowo redukuje naszą tkankę tłuszczową, poprawia metabolizm, może ukształtować całą naszą sylwetkę, podnieść i ujędrnić pośladki, biust, a także napiąć naszą skórę.

Oprócz tego zabieg ten sprawia, iż poprawia się nasz układ limfatyczny, a co za tym idzie pomaga nam w odnowie komórkowej za sprawą pozbycia się toksyn z organizmu. Zalety, jakie za sobą niesie, a także fakt, iż jest bezinwazyjny sprawiają, że z pewnością niejedna z nas może pozbyć się raz na zawsze swoich kompleksów. Dzięki niemu wreszcie poczułam się piękna i uwierzyłam w siebie!