Zbudujemy dla Ciebie dom

Zaufaj nam

POMAGAMY

TWORZYMY

ZARABIAMY

Slider

Nasze usługi

GRUNTOWNY REMONT
Sprawimy, że Twoje pieniądze zostaną wydane z odpowiednim efektem
ANALIZA RYNKU
Analizujemy wybrąną przez Ciebie gałąź rynku. Wyniki łącznie z naszymi opniami i radami przygotowywane są w staranny i skrupulatny sposób.
DORADZTWO
Nasi specjaliści na twoją prośbę mogą prześledzić twój sposób inwestowania. Na podstawie zgromadzonych danych wyjaśnią ci zalety i wady twojego sposobu.
PORADY
Nasi specjaliści tworzą BLOGA, na którym umieszczają porady odnośnie inwestowanie. Jak zacząć, w co najlepiej inwestować żeby zyski były satysfakcjonujące.

Trochę o nas!

INWESTOKRACJA

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Nasi specjaliści działają w branży powyżej 15 lat i znają giełdę jak własną kieszeń. Po tylu latach mogą z większą pewnością prognozować to co będzie działo się na rynku.

Jak działamy ?

INWESTOKRACJA

To jak działamy głównie zależy od klienta. Jeśli tylko chce możemy zająć się inwestycją pieniędzy od początku do końca. Możemy również wspierać go w podejmowaniu decyzji i ostrzegać w wypadku dużych wahań na giełdzie.

BLOG

INWESTOKRACJA

Z naszej inicjatywy powstał również BLOG. Celem prowadzenia bloga jest danie możliwości zwykłemu Kowalskiemu zarabiania w ten dochodowy sposób.

Michał
Makler
Budowlaniec z 10-letnim doświadczeniem w zawodzie. Pracuje u nas od 7 lat. Posiada ogromną wiedzę a rynek zna jak własną kieszeń. Jest bardzo cenionym specjalistą.
Mateusz
Makler
Jeden z najmłodszych pracowników w naszej firmie. Ukończył najlepszą polską uczelnię z wyróżnieniem. Zaraz po szkole został przez nas zatrudniony i ukierunkowany.
John
Makler
Pochodzi z USA. Po kilkuletniej pracy tam przyjechał do Polski. W USA zdobył konieczne wykształcenie a u nas doświadczenie. Teraz jest jednym z najlepszych w swojej branży.