Szybkie przekłuwanie uszu

Jakiś czas temu poznałam chłopaka. Był świetny i to był mój pierwszy raz kiedy kogoś poznałam. Jakoś wcześniej mi się do tego nie spieszyło, byłam trochę wstydliwa. Dbał o mnie, zabierał do restauracji. Ostatnio po kolacji wręczył mi pudełko, w którym znalazłam piękne, diamentowe kolczyki. Tylko był mały problem.

Przekłuwam uszy będąc dorosła

przekłuwanie uszu w Poznaniu w salonieNie miałam przekłutych uszu i bardzo się tego bałam w dzieciństwie. Czasami nakładałam sobie klipsy i w ten sposób oszukiwałam, że mam kolczyki. Jednak w tym wypadku nie miałam wyjścia i musiałam to zmienić. Zapisałam się na przekłuwanie uszu w Poznaniu w salonie i zanim to zrobiłam, wypytałam kosmetyczkę dokładnie o szczegóły. Zachowała się bardzo profesjonalnie, bo nie robiła żadnych zdziwionych min, że w dorosłym wieku nie mam jeszcze kolczyków i dopiero się zdecydowałam. Zapytałam o metodę przekłuwania. Okazało się, że mają jakąś nową, specjalnie skierowaną dla dzieci. Była to bez hukowa metoda przekłuwania specjalnym pistoletem. Szczerze mówiąc, dla mnie też było to wielkie udogodnienie, bo zawsze bałam się takich hałasów, jeszcze tuż przy uchu. Od razu podjęłam decyzję i poprosiłam o przekłucie,bo obawiałam się, że za parę dni mogłabym już zmienić zdanie. Trzeba było to zrobić szybko i spontanicznie. Wybrałam sobie pierwsze kolczyki z gamy kolczyków leczniczych i pani przeszła do działania. Narysowała równe dziurki, żeby to przekłucie było w odpowiednich miejscach i nacisnęła za spust.

Przyznam, że wtedy byłam w takich nerwach, że o niczym nie myślałam. Faktycznie, lepiej przekłuwać uszy za młodu, bo wtedy szybko się tego zapomina i nie ma takiego strachu. Jednak w końcu się udało i teraz mogę już założyć zaraz po wyleczeniu kolczyki od mojego ukochanego. Nawet nie zauważy mojego faux pass, że nie miałam dziurek.