Tanio drukuję ulotki reklamowe

 

Udało mi się kupić używaną drukarkę za bardzo małe pieniądze. Kiedy byłem w Berlinie to jeden kontrahent mi ją sprzedał. Co ciekawe ma ona jeszcze gwarancję a kosztuje chyba z osiem razy więcej, niż za nią zapłaciłem. Musiałem ją koniecznie mieć.

Dzięki taniemu drukowi mam zlecenia na ulotki reklamowe

ulotki reklamowe drukowane tanioPostanowiłem wykorzystać ten zakup i wprowadziłem do swojego punktu dodatkowe usługi. Oferuję teraz klientom ulotki reklamowe drukowane tanio i widzę, że ten zakup się opłacił, bo przychodzi do mnie bardzo dużo ludzi. W sumie to w ciągu tygodnia wydrukowałem chyba z pięć tysięcy takich ulotek! Nie spodziewałem się, że zrobię interes życia w tak prosty sposób. Ja to w zasadzie nie ma czasu siedzieć na miejscu i poprosiłem mojego pracownika Ireneusza, ażeby przyjmował zlecenia od klientów i wykonywał druk ulotek. U mnie są ponadto wykonywane ulotki reklamowe drukowane tanio na bardzo dobrym papierze, który jest bardzo wytrzymały. Udało mi się go zakupić po cenie promocyjnej i zaopatrzyłem się w ich ogromną ilość. Moi pracownicy to byli bardzo zaskoczeni jak przywiozłem do siedziby naszej firmy tę drukarkę, ale mnie znają i wiedzieli, że wymyślę coś ciekawego. Pojawił się u mnie nawet ojciec mojej dziewczyny, który zapytał czy wydrukowałabym ulotki dla niego, bo otworzył sklep, ale mieści się on daleko centrum i rzadko do niego zaglądają. Jak rozniesie ulotki to na pewno ta sytuacja się zmieni. Bardzo sobie cenię tego człowieka i szanuję go, dlatego zrobiłem to dla niego całkowicie za darmo i z przyjemnością.

W punkcie każdego dnia mamy ręce pełne roboty. Co chwilę ktoś wpada i chce coś wydrukować. Nie sądziłem, że te usługi są tak cenione i myślałem, że drukarkę to w domu ma prawie każdy. No w sumie to moja drukuje wszystko.