Torba na wędki bardzo mi się podobała

 

Miałem wczoraj organizowane urodziny. Moja rodzinka przygotowała mi niesamowitą niespodziankę. zorganizowała dla mnie przyjęcie urodzinowe. Nigdy do tej pory nie byłem chyba tak zaskoczony. Żona od rana wyciągała mnie na spacer. Zachciało jej się jeść obiad na mieście. Zupełnie nie miałem na to ochoty ale nie odpuściła więc musiałem się zgodzić. Kazała mi się jeszcze elegancko ubrać. Zgodziłem się na spokoju i wyszliśmy.

Dostałem super torbę na wędki

torba wędkarska na wędkiKiedy pojechaliśmy to restauracji, o której myślała zobaczyłem że są w niej nasi wspólni znajomi a także nasza najbliższa rodzina. Wszyscy zaczęli śpiewać sto lat jak mnie zobaczyli a ja się na prawdę wzruszyłem. Zupełnie się nie spodziewałem. Urodziny mam za kilka dni ale wypadają w tygodniu więc żona załatwiła wszystko na weekend żeby wszystkim pasowało się spotkać. Bardzo się cieszyłem, że dałem się żonie wyciągnąć na miasto. Dostałem sporo prezentów. Ja już od jakiegoś czasu wędkuję więc większość prezentów było z tym związanych. Dostałem porządną wędkę z akcesoriami a także torbę na wędki. Torba wędkarska na wędki była solidnie wykonana. Była bardzo pojemna i wygodna w użyciu. Mogłem śmiało ruszać teraz na moje wędkowanie i miałem ze sobą wszystko spakowane. Do tej pory brałem pojedynczą wędkę a także kuferek z różnymi żyłkami i innymi rzeczami, które na rybach mi się przydawały. Teraz mam profesjonalną torbę z której jestem bardzo zadowolony.

Generalnie cieszyłem się z prezentów jak dziecko a obchodzę w tym roku pięćdziesiątkę. Byłem wdzięczny żonie za zorganizowanie mi takiej fajnej imprezy. Fajnie było się z wszystkimi spotkać, porozmawiać i zjeść najlepsze potrawy. Żona zdecydowała się na zorganizowanie urodzin w naszej ulubionej restauracji, która jest przytulna i zawsze miło spędzamy w niej czas.