transport hds

Transport hds a wypadek

Kilka dni temu wracałam po ostatnim dniu pracy przed przerwą świąteczna. Myślami byłam już gdzie indziej, przy wigilijnym stole, jedząca domowe pierniczki i spędzającą czas z rodziną. Cieszyłam się, że będą mogła trochę odpocząć po wyczerpującej pracy.

Wypadek transportu hds

transport hdsMyślałam nawet o tym, że muszę zamówić transport żwiru i kory drzewnej do ogródka, o tym, ze trzeba będzie nasmarować rower po zimie i gdzie bym chciała pojechać na wakacje. Byłam tak pogrążona w myślach, że ledwo zauważyłam, że wszystkie samochody przede mną zwalniają, a na poboczu widać migające światła policyjne. Okazało się, że transport hds miał wypadek. Wiózł właśnie jakąś ciężką maszynę, nie wiedziałam jaką, kiedy zabezpieczenia je trzymające się poluzowały, a maszyna przeważyła samochód, kiedy wchodził w zakręt. Transport ciężarowy wylądował na rowie, ale na szczęście kierowcy nic się nie stało. Maszyna na pewno była uszkodzona od upadku, a na drodze działał ruch wahadłowy, więc swoje odstałam w korku, ale na szczęście udało mi się przejechać w końcu. Powoli minęłam wypadek, a dalej mogłam już jechać normalnie. Kiedy wreszcie dojechałam do domu byłam bardzo zadowolona. Oczywiście jechałam bardzo ostrożnie, żebym i ja nie przejechała się na zakręcie i wypadłą z ulicy, ale po drodze nie widziałam już żadnych wypadków, a i ja byłam cała i zdrowa.

Kierowcy powinni być bardziej ostrożni na drodze, szczególnie transport hds, czy transport ciężarowy, bo takie wielkie pojazdy dużo gorzej się prowadzi, szczególnie zimą, kiedy jezdnia jest oblodzona.