treningi indywidualne

Treningi indywidualne – piłka nożna w Krakowie

Nazywam się Piotrek i z dziewczyną mieszkamy na wsi niedaleko Krakowa. Planujemy z czasem przeprowadzić się do centrum Krakowa, gdzie jest łatwiej o pracę. Jestem trenerem i postanowiłem poszukać dodatkowej pracy w szkole, gdzie są organizowane zajęcia sportowe dla dzieci.

Treningi indywidualne z piłki nożnej a działalność

treningi indywidualneDodatkowe zajęcia przydadzą mi się, ponieważ kocham piłkę nożną i chciałbym jej uczyć. Doskonale znam zasady gry, jestem wysportowany. Mam wszystkie niezbędne predyspozycje. W Krakowie jest mnóstwo miejsc gdzie organizowane są zajęcia pozalekcyjne, więc pochodzę i popytam. Znalazłem placówkę, w której prowadzone są treningi indywidualne z piłki nożnej. Postanowiłem, że zapytam, czy nie jest im potrzebny trener. Rozmawiałem z jednym z chłopaków, który prowadzi treningi bramkarskie i dowiedziałem się, że u nich treningi indywidualne piłka nożna w Krakowie prowadzi Marcin, który niebawem planuje odejść, ponieważ chce założyć swoją działalność. Pomyślałem, że to jest świetny moment, żeby się tam zahaczyć. Właściciel organizował w tym czasie zajęcia sportowe dla dzieci poza Krakowem i miał być dopiero w piątek na miejscu. Z samego rana do niego pójdę i powiem, że chciałbym prowadzić treningi indywidualne z piłki nożnej, ponieważ zależy mi na tej pracy i mam odpowiednie kwalifikacje. Posiadam nawet puchar, który zdobyłem na studiach, więc jest to jeden z moich atutów. Takie treningi indywidualne nie są trudne do prowadzenia, zwłaszcza jeżeli pracuje się z dziećmi. Dzieci szybko się uczą i są pilne, więc na pewno zajęcia pozalekcyjne, które będę prowadził będą udane.

Mam nadzieję, że właściciel pozwoli mi prowadzić treningi indywidualne u siebie i nasza współpraca będzie udana. Skoro tamten chłopak odchodzi to musi przecież mieć kogoś na jego miejsce a ja się nadaję.