Uniwersalne oprawki okularowe Guess

Jak dobrać kształt okularów do twarzy. Najlepiej oczywiście poradzić się optyka w salonie. Osoba taka powinna w profesjonalny sposób udzielić nam rad i dobrać idealny kształt oprawek. Ale my sami również musimy czuć się w nich dobrze.

Dobierz okulary do kształtu twarzy

oryginalne oprawki damskie GuessNawet jeśli optyk zapewnia nas, że wyglądamy świetnie, ale my sami nie czujemy się komfortowo, to lepiej poszukać innego modelu. Najczęstszym problemem jaki napotykają osoby noszące okulary to dodanie sobie lat. Większość modeli okularów sprawia, że wydajemy się bardziej poważni i wyglądamy dojrzalej. Zwłaszcza dla kobiet bywa to sporym problemem. Ale można znaleźć oryginalne oprawki damskie Guess dzięki, którym unikniemy tego efektu. Okulary są delikatne przez co zachowują dziewczęcy wygląd twarzy i nie rzucają się w oczy. Chociaż czasami jest to trudne, najlepszą metodą dobierania okularów jest określenie na samym początku kształtu naszej twarzy. Jeśli posiadasz twarz kwadratową to lepiej nie uwydatniać jej ostrych rysów poprzez kwadratowe okulary i grube oprawki, które optycznie jeszcze bardziej poszerzą twarz. W tym wypadku rysy twarzy trzeba wygładzić przy pomocy wąskich oprawek owalnych lub zaokrąglonych. Jeśli twoja twarz jest okrągła to zadaniem okularów jest optyczne jej wysmuklenie. Zatem tutaj idealnie sprawdzą się okulary kwadratowe. Okrągłe szkła podkreślą pucołowatość buzi. Njamniej problemów z doborem okularow mają osoby o owalnym kształcie twarzy. Takie osoby bez problemu mogą pozwolić sobie na każdy kształt okularów, nawet ten najbardziej wymyślny.

Od samego klienta zależy czy chce okulary rzucające się w oczy, czy może preferuje skromny model oprawek. Twarzom w kształcie serca najbardziej pasują okulary z cienkimi oprawkami, które nie poszerzą optycznie górnej części twarzy.