prezenty dla męża

Urodzinowe prezenty dla męża i mój wybór

Wybór prezentu dla faceta wcale nie jest taki łatwy, jeśli chcemy kupić mu coś ładnego i wyjątkowego. Jest mnóstwo oklepanych pomysłów, z których można skorzystać, ale zawsze stawiałam na oryginalność.

Niech prezenty dla męża będą oryginalne

prezenty dla mężaOklepane prezenty dla męża to dla mnie ostateczność, wybieram je na prezent dla niego tylko jeśli sam sobie tego wyraźnie zażyczy albo wiem, że akurat właśnie tego potrzebuje i że mój prezent nie trafi do kąta, ale będzie przez niego używany, wypity czy zjedzony; niepotrzebne skreślić. Przeważnie jednak wybierając prezent dla męża mam wolną rękę co do tego, co mu kupić. Tym razem postanowiłam postawić na coś, co da mu niezapomniane wrażenia i spełni jedno z jego marzeń o odrobinie adrenaliny i szybkich samochodach. Granie w wyścigi czy oglądanie nowych samochodów na pokazach to było dla niego za mało, wiedziałam o tym. Szukałam więc czego, co naprawdę mu się spodoba i tym sposobem dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak jazda samochodem sportowym po torze. Można wybrać sobie jeden z modeli, zapłacić (dużo) i prezent dla niego gotowy. Nie wahałam się, wiedziałam, że to będzie dobry wybór i szybko zarezerwowałam dla niego jazdę Lamborghini Gallardo. Znam bardzo dobrze  jego gust, więc decyzja właściwie podjęła się sama, chociaż wiedziałam, że pozostałe dostępne pojazdy, czyli na przykład Ferrari F430 i Audi R8 V8 też na pewno by mu się spodobały, ale to Lamborghini zawsze najbardziej się zachwycał. Mąż do końca nie wiedział, co planuję, nawet zasłoniłam mu oczy, kiedy jechaliśmy na tor, żeby miał naprawdę całkowitą niespodziankę.

Jazda po torze okazała się pełnym sukcesem, więc mogę z dumą uznać, że prezent był genialny. Mąż zresztą cały czas mi to powtarza. Teraz, kiedy odkrył już to miejsce i przekonał się, jaka to dobra zabawa, planuje iść tam ponownie i tym razem przetestować Ferrari lub Audi.