strony internetowe gdańsk

W Gdańsku upadła firma oferująca tworzenie stron internetowych

To niestety kolejna nie najlepsza informacja pokazująca jednoznacznie, iż kryzys ekonomiczny, który panuje na świecie i nie ominął także Polski nadal zbiera żniwo. Po wielu głośnych informacjach o upadłości lub zamknięciu przedsiębiorstwa problem ten dotknął kolejną firmę.

Przedsiebiorstwo tworzace strony internetowe w Gdańsku

strony internetowe gdańskWydawać by się mogło, że strony internetowe Gdańsk cieszą się dużą popularnością niestety kolejna firma z Gdańska, oferująca tworzenie stron www ogłosiła właśnie upadłość. Bez pracy pozostało ponad trzydziestu pracowników różnych działów, zwłaszcza tych, którym projektowanie stron internetowych nie było obce. To właśnie informatycy oraz projektanci strony www najbardziej ucierpieli na upadłości firmy, gdyż to ich zatrudnionych było najwięcej. Jak przyznają pracownicy wiedzieli o słabej kondycji firmy już od jakiegoś czasu ale nie spodziewali się, że dojdzie aż do ogłoszenia upadłości. Niestety zostali oni o upadłości poinformowani w ostatniej chwili. Jak ogłosili przedstawiciele upadłej firmy, zajmującej się tworzeniem strony internetowej dla konkretnych firm, do ostatniej chwili mieli oni nadzieję, iż z problemów uda się wyjść. Tak się niestety nie stało nawet pomimo podejmowanych od kilku miesięcy prób ratowania przedsiębiorstwa. Jak wynika z analizy ostatnich działań firmy próbowano naprawdę wszystkiego, zaczęto od zwolnień, które miały zredukować koszty, kolejną próbą było zatrudnienie osoby, która zawodowo zajmuję się pomaganiem przedsiębiorstwom w trudnych sytuacjach to jednak także nie przyniosło oczekiwanych efektów.

Okazuje się, że problemy firmy wynikają z faktu, iż wielu przedsiębiorców nie zapłaciło za wykonaną dla nich usługę czyli zaprojektowanie strony internetowej.