Warszawska Praga Południe – wykonanie stylowego manicure

Miałam trudny okres. Zerwałam z chłopakiem, miałam problemy na studiach w Trójmieście, musiałam zmienić mieszkanie, bo właściciel tego, które wynajmowałam, musiał je sprzedać i wszystko się sypało. Czułam, że muszę jakoś od tego wszystkiego odpocząć, więc postanowiłam pojechać na jakiś czas do Warszawy, gdzie mieszkała moja siostra – akurat na czas wolnego od uczelni.

Stylowy specjalistyczny manicure – Praga Południe w Warszawie

stylowy manicure w warszawie - praga południeSiostra była zawsze dla mnie taką opoką, osobą, która potrafiła mnie rozweselić i poprawić mi humor. Dlatego też między nami była taka dobra chemia, bo zawsze sobie we wszystkim pomagałyśmy i wspierałyśmy się nawzajem. Kiedy powiedziałam jej o wszystkim, co mnie ostatnio spotkało, to od razu wymyśliła, że musimy spędzić najbliższy dzień całkowicie na naszych babskich sprawach. Chciała żebym zapomniała o problemach i skupiła się na sobie – a akurat tego dawno nie robiłam. Powiedziała narzeczonemu, że wychodzimy na cały dzień i wybrałyśmy się na siostrzany wypad. Zaplanowałyśmy wizytę u kosmetyczki, bo siostra powiedziała mi, że zna miejsce gdzie robią stylowy manicure w Warszawie – Praga Południe to dzielnica, do której musiałyśmy dojechać. Ja Warszawy tak nie znałam, ale siostra wiedziała, gdzie i jak się najszybciej dostać. Nie mogłam się doczekać tego manicure, bo nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam wykonywane jakiekolwiek zabiegi na moich dłoniach i paznokciach.

Bardzo mi brakowało takich wypadów. Na studiach nie ma praktycznie na to czasu, a tutaj to co innego. Bardzo się relaksuję w trakcie manicure i niezwykle się cieszę, że siostra wpadła na taki właśnie pomysł, bo ja raczej bym nic takiego nie wymyśliła. Teraz mam już trochę lepsze samopoczucie, a przecież to nie koniec czasu z siostrą.