zespół weselny

Wesele w Polsce

Od urodzenia mieszkam w Warszawie. Kiedy trzy lata temu poznałam mojego obecnego narzeczonego wiedziałam, że to ten jedyny. Po dwóch latach związku mi się oświadczył, a w tym roku bierzemy ślub.

Czy organizacja wesela w Polsce jest łatwa?

zespół weselnyŚlub i wesele odbędą się już za kilka dni i nareszcie mam chociaż chwilę czasu na odpoczynek. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, chociaż jeszcze dwa miesiące temu myślałam, że się nic nie uda. Dwa miesiące temu mieliśmy już załatwiony kościół, salę, fotografa i kamerzystę oraz zespół weselny. Postawiliśmy na zespół weselny w Łodzi. Oboje z narzeczonym stwierdziliśmy, że będą idealni co do naszych wymagań. Ustaliliśmy z nimi termin, podpisaliśmy umowę i wpłaciliśmy zaliczkę. Aż tu nagle dwa miesiące przed naszą datą ślubu dostaliśmy od nich informację, że muszą zrezygnować. Powodem ich rezygnacji było to, że dostali propozycję zagrania na weselu jakiejś znanej osobistości. Oczywiście oddali nam zaliczkę, ale ja byłam załamana. Pomyślałam, że przecież na tak krótki okres przed weselem nie znajdziemy odpowiedniego zespołu. Zaczęliśmy na nowo szukać. Tym razem postanowiliśmy znaleźć zespół weselny z Warszawy. I znaleźliśmy jeden zespół, który chcieliśmy mieć na swoim weselu. Niestety jak to było do przewidzenia wszystkie terminy mieli zajęte. Trzeba było więc dalej szukać. Kilka dni później zadzwonił do mnie lider zespołu weselnego z Warszawy, który tak bardzo nam się spodobał.

Powiedział, że para u której mieli grać rozstała się i zwolnił się termin. Byłam tak bardzo szczęśliwa, że aż popłakałam się ze szczęścia. Dzięki temu nasze wesele było bardzo udane.