Własna sauna w domu

 

Niecały rok temu postanowiłam zmienić swoje życie. Odstawiłam mięso, zaczęłam ćwiczyć i poprawiłam swoją sylwetkę. Przeprowadziłam się do domu na wieś, gdzie czułam się najlepiej. Pracowałam w domu i mogłam swoje obowiązki wykonywać z dowolnego miejsca. To mi odpowiadało.

Sauna parowa idealnym rozwiązaniem do domu

saunyDom miałam duży i było w nim sporo wolnego powierzchni do wykorzystania i dlatego też wpadłam na pomysł, żeby jedno z pomieszczeń przeznaczyć na saunę. Uwielbiałam z niej korzystać a nie chciało mi się jechać do miasta tylko po to. Dlatego własna sauna parowa w domu była świetnym pomysłem. Przy okazji jak jechałam do miasta na zakupy, to odwiedziłam sklep, który oferował domowe sauny parowe i poprosiłam sprzedawcę, żeby podpowiedział mi jaką wybrać. Nie znałam się kompletnie na markach i nie wiedziałam jakiego producenta wybrać. Sprzedawca przekazał mi szczegółowe informacje na temat poszczególnych saun domowych i dzięki temu miałam jaśniejszy obraz, który pozwolił mi dokonać wyboru. Zdecydowałam się na saunę parową od producenta, którego szczególnie polecał mi sprzedawca. Dokonałam zakupu i od razu zleciłam montaż sauny. Chciałam mieć wszystko załatwione kompleksowo. Cieszyłam się, że będę miała do dyspozycji własną saunę w domu, bo będę mogła z niej korzystać zawsze, kiedy będę miała na to ochotę. Rozważam jeszcze budowę basenu, ale z tym wstrzymam się jeszcze na jakiś czas. Póki co, to sauna jest dla mnie najważniejsza i zamierzam się nią nacieszyć.

Sauna w domu była przeze mnie wykorzystywana prawie codziennie! Mogłam z niej korzystać o każdej porze dnia i nocy a to mi zdecydowanie odpowiadało. Nikt w okolicy nie posiadał domowej sauny, dlatego sąsiedzi interesowali się tematem jak im o saunie opowiadałam.