woski zapachowe

Woski zapachowe zostały kupione do mojego mieszkania

Od dłuższego czasu jestem właścicielką dużego mieszkania. Uwielbiam zajmować się jego wystrojem i zawsze dbam o każdy szczegół mojego wyposażenia. Czasami moi znajomi robią mi prezenty w postaci rzeczy do domu. Niestety bardzo nie lubię takich niespodzianek, ponieważ mam wybredny gust i nie wszystko mi się podoba.

Woski zapachowe w moim domu

woski zapachoweOstatnio zaczęłam projektować swój salon. Chciałam go urządzić w czerwonym kolorze. Moje mieszkanie było dla mnie wizytówką dlatego musiałam zapewnić mu odpowiedni wygląd. Ostatnio odwiedziłam bardzo dużą sieć sklepów z dodatkami. Tam natchnęłam się na świeczki woodwick. One zainspirowały mnie do dalszych zakupów. Miały wyjątkowe formy oraz kształty. Na dodatek ich producent zapewniał najwyższą jakość. Mi najbardziej do gustu przypadły woski zapachowe. One idealnie potrafiły odświeżyć każde wnętrze. Mi zawsze zależało na przyjemnej atmosferze. Zapach grał bardzo istotną rolę. Wtedy przywiozłam do domu świece yankee candle. Stwierdziłam, że mogę dać je na wypróbowanie mojej mamie, która także uwielbiała wszystkiego rodzaju nowości. Mój partner bardzo lubił małe akcenty w naszym domu. To sprawiało, że wszystko porządnie wyglądało. Kreowanie przestrzeni zawsze było moją pasją. Miałam dobry gust. W prezencie dostałam także kule do kąpieli. Był to wspaniały kosmetyk, który prawie zawsze zawierał jakieś inne właściwości. To wszystko sprawiło, że moje kąpiele miały stać się jeszcze przyjemniejsze. Miło jest dostać taki gadżet do robionych zakupów. Również wzięłam dwie czarne świece zapachowe. Chciałam poczuć zapach kakao w swoim mieszkaniu. Znajoma mówiła mi, że jest wyjątkowo przyjemny.

Ja zazwyczaj wybierałam jakieś owoce. Nowoczesny wystrój mojego domu nie pasował do wszystkiego. Tego dnia zamówiłam nawet doniczki do kaktusów w kolorze ścian. Byłam prawdziwą perfekcjonistką i dbałam o każdy zrobiony detal.