Wspaniały laser diodowy

Nigdy nie byłam zadowolona ze swojego ciała. Zawsze wydawało mi się, że byłam gruba, skóra szybko mi się podrażniała, a golenie i depilacja to był dla mnie koszmar. Niestety, włosy bardzo szybko mi odrastały i wszystko trzeba było powtarzać codziennie. Dostawałam już przez to szału i nie mogłam wytrzymać z zadrapaniami.

Usuwanie owłosienia laserem diodowym

laser diodowy w WarszawieJakiś czas później postanowiłam poszukać pomocy u specjalistów. Nie chciałam się już dłużej tak męczyć, a koleżanki powiedziały mi, że trwała depilacja jest możliwa i w moim przypadku sprawdzi się jak najbardziej. Miałam ciemne i gęste owłosienie, więc szybko sobie z tym podobno poradzą w salonie. Bo poleciły mi usuwanie owłosienia laserem, a podobno laser nie lubi jasnych włosków, a z ciemnymi radzi sobie bardzo dobrze. Kiedy dojechałam już do kosmetyczki, powiedziała, że mają nowość w salonie i jest nią pierwszy laser diodowy w Warszawie, który służy do trwałego usuwania owłosienia i jest lepszy od zwykłych urządzeń które były do tej pory dostępne. Dowiedziałam się, że laser IPL nie usuwa owłosienia tak dokładnie i na stałe. po jakimś czasie owłosienie lubi odrosnąć. Natomiast przy laserach diodowych nie ma takiej możliwości, cebulka jest uśmiercana na zawsze i trzeba mniej sesji niż przy normalnej epilacji. Zadowolona poszłam do gabinetu i przyglądałam się jak to wszystko wygląda. Nic mnie nie bolało i cała sesja byłą nawet całkiem przyjemna, nie spodziewałam się tego. Jeśli coś czułam to minimalnie.

Nigdy bym nie pomyślała, że kiedyś pozbędę się owłosienia na stałe. Teraz polecam wszystkim koleżankom nowy laser, bo mówiły,że chodziły na zwykły i nie były zbytnio zadowolone. Taka innowacja zawsze się przydaje i jestem bardzo zadowolona, bo mam piękne i gładkie nogi. I już nigdy więcej zacinania przy goleniu.