Wygodna leżanka kosmetyczna

Pracuję w salonie kosmetycznym. Sama też czasem korzystam z zabiegów. Mam bardzo sympatyczną szefową, która znajdzie dla każdego miłe słowo. Pracy nie brakuje, bo coraz więcej kobiet chce długo wyglądać młodo i zdrowo.

Dobrej jakości łóżka kosmetyczne

leżanki kosmetyczneOdwiedzają nas także młode klientki, by skorzystać z solarium, manicure lub przedłużyć rzęsy. Szczególnie w sezonie weselnym. Przyszłe panny młode chcą wyglądać pięknie w tym wyjątkowym dniu, zaproszeni goście również. Mamy także stałe klientki, które przychodzą regularnie. Moja szefowa wykonuje mnóstwo zabiegów odmładzających. Naprawdę widać po nich efekty. Zmarszczki wokół ust i oczy się spłycają. Niedawno mieliśmy mały remont. Zmieniliśmy kolory ścian i podłogi. Gabinet był zamknięty kilka dni. Szefowa zakupiła też nowe leżanki kosmetyczne. Są bardzo wygodne, co chwalą sobie nasze klientki. Te specjalistyczne leżanki nadają się również do masażu. Jedna z moich koleżanek z pracy przeszkoliła się niedawno z kilku technik masażu i szefowa chce je włączyć do oferty naszego salonu kosmetycznego. Salon jest dość duży pracujemy tu w szóstkę. Każda z nas zazwyczaj jest zawsze zajęta. Krótkie przerwy jakie mamy między klientkami wykorzystujemy na zjedzenie drugiego śniadania lub chwilę odpoczynku. Rzadko przyjmujemy klientki z ulicy, chyba, że na jakiś mniej czasochłonny zabieg. Mamy kalendarz zapisany już prawie na dwa miesiące do przodu. Moja szefowa długo pracowała na tak dobrą opinię salonu. Dzięki temu teraz nie musi się martwić brakiem klientek.

Praca kosmetyczki wcale nie jest lekka. Czasem po całym dniu pracy bardzo bolą ręce. Wedy też przydaje się koleżanka masażystka. Jeśli któraś z nas uskarża się na ból dłoni, Agnieszka od razu mam rozmasowuje napięte mięśnie. Jest to bardzo przyjemne.