Wyjazd nad morze do komfortowych domków

W tym roku z moją przyjaciółką wybieram się na dłuższy weekend nad morze. Był to dla nas cudowny lecz niezwykle ciężko rok. Mianowicie obydwie zostałyśmy mamami i chciałyśmy odpocząć choć przez parę dni.

Komfortowe domki to dobry pomysł

komfortowe domki nad morzemNasi mężowie nie mają nic przeciwko temu żeby przez długi weekend zająć się dziećmi. Zresztą uważam, że i tak jesteśmy szczęściarami bo tatusiowie potrafią naprawdę dobrze zająć się dziećmi i chyba w niczym nie są gorsi od nas. Także jesteśmy jak najbardziej spokojne zostawiając pod ich opieką dzieci. Stwierdziłyśmy, że pojedziemy nad morze bo mamy tu po prostu najbliżej. Zresztą nad morzem zawsze jest fajnie. I na ten weekend na który jedziemy zapowiadali naprawdę ładną pogodę. Także mam nadzieję, że korzystając z okazji naprawdę ładnie się opalimy. Doszłyśmy do wniosku, że takie domki letniskowe nad morzem będą dobrym pomysłem. Ja w takim domku jeszcze nie spałam a zawsze chciałam. Znalazłyśmy komfortowe domki nad morzem Bałtyckim a z tego powodu, że to mężowie płacą za nasz pobyt możemy sobie na to pozwolić. Zresztą jeśli mamy wypocząć to tylko w komfortowych warunkach. No w innych raczej się nie da. Te domki drewniane nad morzem mają nawet swoją stronę internetową to znaczy ośrodek, w którym się znajdują. Na zdjęciach muszę przyznać, że wyglądają bardzo dobrze. Jestem tylko ciekawa tego czy w rzeczywistości również wyglądają tak dobrze. Przyjaciółka namówiła mnie również na to żebyśmy przed wyjazdem pojechały do galerii handlowej żeby kupić sobie jakieś ubrania na wyjazd.

To bardzo dobry pomysł bo ja raczej już nie zmieszczę się w swoją żadną letnią sukienkę a tym bardziej nie odważę się na to żeby założyć strój kąpielowy dwuczęściowy. Zresztą przyjaciółka także twierdzi, że koniecznie musi kupić nowe, większe rzeczy dla siebie.