tapety ścienne

Wykańczanie ścian tapetami

Wraz z żoną teraz kończymy budowę naszego domu. Nasz dom budowaliśmy kilka lat i generalnie rzecz biorąc przez te lata, przez które budowaliśmy ten nasz dom nie mogliśmy się doczekać, aż dojdziemy do etapu, gdzie będziemy już to nasze miejsce na ziemi wykańczać, urządzać i robić tym podobne rzeczy.

Tapety ścienne już kupiliśmy

tapety ścienneNa szczęście doczekaliśmy się tego momentu, gdzie nasz piękny dom jest już wybudowany i teraz zajmujemy się jego wykończeniem. Generalnie podłoga i tym podobne rzeczy są już zrobione, teraz zostało nam tylko wykańczanie ścian. Planujemy w przyszłym tygodniu w większości ponaklejać tapety ścienne. Potrzebne tapety ścienne z ładnym widokiem już kupiliśmy, chociaż mieliśmy z tym problem, ponieważ sklep w którym owe tapety zamówiliśmy, musiał je sprowadzać aż z Włoch, dlatego też musieliśmy na nie bardzo, ale to bardzo długo czekać. Na szczęście już są u nas, także jak wspomniałem w przyszłym tygodniu będziemy mogli je zacząć naklejać. Prezentują się one na prawdę super, a jeszcze lepiej zapewne będą wyglądały przyklejone na ścianach. Ewidentnie widać, że są one zrobione z materiału, który jest po prostu doskonałej jakości, ale nie ma się co dziwić, ponieważ ich cena jest na prawdę bardzo wysoka. Oprócz takich tapet w kilku pokojach będą naklejone tapety zmywalne. Moja żona stwierdziła, że takie tapety będą idealne w kilku pokojach, w których spędzać będziemy najwięcej czasu i wskutek czego jest większe zagrożenie, że tapeta się zabrudzi, a dzięki temu że jest zmywalna, to będzie można ją zetrzeć zwykłą ściereczką, bez konieczności używania jakichkolwiek środków chemicznych.

Takie środki chemiczne, jak wiadomo mogą zniszczyć, albo uszkodzić tapetę i konieczna byłaby wtedy jej wymiana. Już nie mogę się doczekać, jak tapety będą naklejone, wtedy wnętrza będą bardziej przytulne.