zdjęcia dzieci łódź

Wykonuję zdjęcia dzieci w Łodzi

Od zawsze interesowałam się fotografią. Lubiłam robić różne zdjęcia. Na początku fotografowałam przede wszystko swoje otoczenie, czyli moją rodzinę, moje zwierzaki i mój ogród. Z czasem zaczęłam jeździć do różnych miejsc, w poszukiwaniu nowych terenów do zdjęć.

Zdjęcia dzieci stały się moją pasją

zdjęcia dzieci łódźW okolicach Łodzi nie jest może ich zbyt wiele, szybciej bym znalazła obiekty postindustrialne, niż jakieś parki czy lasy. Jednak fotografia natury i krajobrazów nie wciągnęła mnie tak bardzo, jak fotografia portretowa. Zdecydowanie bardziej lubiłam współpracować z ludźmi żeby robić im zdjęcia. To było duże wyzwanie, ale mi się to podobało. Szczególnie spodobały mi się zdjęcia dzieci łódź. Maluszki są naturalne i nawet jak nie umieją pozować to i tak wychodzą dobrze. Zatem postanowiłam spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Robiłam zdjęcia chrzest dla swojej chrześnicy i dla mojego wujostwo. Wyszły całkiem dobre. Potem postanowiłam pójść na kurs, żeby wiedzieć jak wygląda profesjonalna sesja noworodkowa. Kurs mi wiele dał, ale sama też musiałam się wiele nauczyć. Teraz przynajmniej mogę powiedzieć, że jestem profesjonalnym fotografem dziecięcym. Bardzo mi się to podoba i nie chciałabym się zajmować innym rodzajem fotografii, niż fotografia dziecięca. Teraz mam kontakt codziennie z maluszkami. Wyposażyłam sobie nawet dobrze studio, więc mogę oferować wiele różnych sesji. Koszty tego sporo pochłonęły.

Sam sprzęt fotograficzny dużo kosztuje, więc już takie dekoracje i zabawki kosztowały już grosze. Wybieranie ich też sporo mi zajęło. Chciałam mieć wybór dla moich klientów, więc brałam tez to co nie podobało mi się osobiście, ale mogło się komuś innemu podobać.