Wytrzymała przyczepka rowerowa

Każdy rodzic kupuje wózek dla swojego dziecka, bo to najbezpieczniejszy sposób na przewożenie malucha od samego urodzenia. Od około szóstego, ósmego miesiąca życia, może go też wozić w przyczepce rowerowej, ale musimy mieć specjalny fotelik.

Jakość przyczepek firmy Qeridoo

wytrzymała przyczepka qeridooDecydując się na konkretny model przyczepki, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, które mają bezpośredni wpływ na komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania. Z pewnością wytrzymała przyczepka Qeridoo będzie dobrym wyborem, bo spełnia wszystkie wymagania dobrego sprzętu. Jest lekka, gdyż stelaż został wykonany z aluminium i jest pokryta specjalnym materiałem nieprzemakalnym, który chroni też przed wiatrem i chłodem. Przyczepki z tej firmy poruszają się na trzech kołach, z czego dwa tylne są nieruchome, a przednie posiada możliwość obrotu o trzysta sześćdziesiąt stopni. Jeżeli chcemy z dzieckiem biegać, to wystarczy zamienić dyszel rowerowy na małe koło i przyczepka staje się komfortowym wózkiem do biegania. Za siedziskiem znajduje się wyprofilowana rączka do trzymania wózka, która posiada możliwość regulacji wysokości. Dzięki amortyzatorom wysokiej jakości, podróż dla dziecka jest komfortowa i przyjemna. Dzięki nim wstrząsy są minimalizowane niemalże do zera i dzieci mogą smacznie spać w trakcie przejażdżki. Siedzisko można rozłożyć całkowicie do pozycji poziomej, więc maluchy mogą się swobodnie wyłożyć. Firma Qeridoo od wielu lat jest ceniona za dobry jakościowo sprzęt rowerowy, który jest bezawaryjny.

Za dobrą przyczepkę trzeba zapłacić około półtora tysiąca złotych. Modele z firmy Qeridoo posiadają dwuletnią gwarancję producenta, więc mamy pewność, że wybraliśmy dobry sprzęt. Przyczepką można przewozić nawet niemowlaki, które nie potrafią jeszcze chodzić.