Wytrzymały Kross Hexagon 2.0

 

Rower górskie to najczęściej kupowane jednoślady. Nie ma się więc co dziwić, że producenci przykładają do nich szczególną uwagę. Każdy z nich stara się przemycić do swojego modelu coś niepowtarzalnego, coś, czym będzie mógł odróżnić się od konkurencji. 

Górski Hexagon 2.0 od Krossa

kross hexagon 2.0Ta wersja Hexagona jest jedną z najtańszych opcji, jakie mamy na rynku. To propozycja dla wszystkich, którzy chcą posiadać dobry rower w atrakcyjnej cenie. Oczywiście nie oczekujmy tu osprzętu z najwyższej półki, jednak jego kosztem zyskaliśmy dużo lżejszą i świetnie wyprofilowaną ramę. Co w rowerach z tego przedziału cenowego jest niespotykane. Koła w rozmiarze dwudziestu siedmiu i pół cala zapewniają nam maksymalną przyczepność, niezależnie od rodzaju nawierzchni i warunków pogodowych. Kross Hexagon 2.0 to rower przeznaczony do jazdy rekreacyjnej. Sprawdzi się zarówno na miejskich przejażdżkach, jak i niedalekich wyprawach w teren. O bezpieczeństwo zadbają klasyczne, niezawodne, szczękowe V-Brake, które gwarantują optymalne wytracanie prędkości. Nagłe, mocne hamowanie również nie stanowi dla nich problemu. Koszt tego Hexagona waha się w przedziale od tysiąca stu – do tysiąca trzystu złotych, w zależności od daty produkcji. Bowiem znajdziemy modele z roku dwa tysiące siedemnastego, jak i te z dwa tysiące dziewiętnastego. Hexagon 2.0 możemy nabyć zarówno w sklepie internetowym producenta, jak i w innych, renomowanych sklepach rowerowych, działających online. Ten rower warto polecić zarówno paniom, jak i panom.

Firma Kross daje nam rowery dopasowane do każdej kieszeni, a Hexagon 2.0 jest tego najlepszym dowodem. W tym przedziale cenowym nie znajdziemy tak solidnie wyposażonego jednośladu, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrego designu.