Zakładanie paneli podłogowych od Weninger

 

Moi dziadkowie narzekali na stan podłogi w ich mieszkaniu. Faktycznie, ich podłoga wyglądała fatalnie. Zaczynała odchodzić, miała straszne odbarwienia, a w niektórych miejscach nawet skrzypiała. Chcieli znaleźć jakiegoś fachowca, który założył by im nowe panele, ale to kosztowało. Stwierdziłem z bratem, że my się zajmiemy pomocą im, żeby nie musieli denerwować się o zbyt duże koszty za robociznę.

Podłoga z paneli Weninger

weninger panele podłogowePowiedzieliśmy babci i dziadkowi, że razem z bratem już w przeszłości dwa razy robiliśmy podłogę – raz u rodziców, a raz u naszego wujka ze strony taty. Mieliśmy więc jako takie doświadczenie, a do tego wielokrotnie widzieliśmy, jak takie panele są zakładane przez inne osoby, które się na tym znają. Wytłumaczyliśmy więc, że to będzie od nas prezent dla nich, a jedynym czym muszą się martwić, to zakup odpowiednich paneli. Sami byli bardzo niezdecydowani w tej kwestii, więc znaleźliśmy bardzo fajnego producenta Weninger panele podłogowe, jakie oferował na swojej stronie były doskonałej jakości i wybór był naprawdę duży. Pozostawiliśmy więc namiary na stronę Weningera dziadkom i daliśmy im czas na to, by zdecydowali, które konkretnie panele wybiorą. Następnego dnia ich odwiedziliśmy, żeby usłyszeć decyzję. Gdy wybrali takie, które ich zdaniem najładniej będą wyglądały w ich salonie, to zajęliśmy się zamówieniem. Uprzednio dokładnie wymierzyliśmy salon i wyliczyliśmy, ile tych paneli będzie potrzebne, by nie musieć później domawiać produktów, ze względu na nieoczekiwany niedobór.

Zakładanie tych konkretnych paneli podłogowych poszło nam błyskawicznie. Mimo że powierzchnia salonu była największa, jaką się do tej pory podejmowaliśmy, to pobiliśmy zdecydowanie rekord nasz w kładzeniu takich paneli podłogowych.