mata grzewcza dla psa

Zakup maty grzewczej

Mam psa, który ma już dwanaście lat. Jest to duży piesek, ale czasami nie ma siły już chodzić i muszę go nosić na rękach. Weterynarz doradził mi, bym zakupiła taką specjalną matę grzewczą, która pomaga rozgrzewać kości zwierząt. Wtedy zwierzęta czują się znacznie lepiej.

Wybór maty grzewczej dla psa

mata grzewcza dla psaZaraz pojadę do sklepu dla zwierząt i zakupię odpowiednią matę. Czytałam w Internecie, że jest kilka rodzajów tych mat. W sklepie na pewno mi coś doradzą. Weszłam do sklepu i od razu powiedziałam ekspedientce, czego potrzebuję. Powiedziała, że odpowiednia mata grzewcza dla zwierząt musi mieć takie wymiary, by zwierzę mogło spokojnie się na niej położyć i wyciągnąć. Pokazała mi wszystkie maty, jakie miała na stanie. Wybrałam moim zdaniem najbardziej odpowiednią. Teraz mój piesek będzie mógł się na niej wygrzewać. Podczas zimy będzie ona idealna. Podobno można ją również wkładać do samochodu. Bardzo się z tego powodu cieszę, ponieważ zanim mój samochód się rozgrzeje, to piesek potrafi nieźle zamarznąć. Przyjechałam do domu i podłączyłam tę matę. Posadziłam na niej pieska. Od razu się na niej położył. Postarałam się go jeszcze lekko przykryć. Szybko zasnął. Taką matę włącza się na piętnaście minut. Potem potrafi grzać jeszcze przez godzinę. Po tej godzinie piesek wstał i faktycznie widać było, że chodzi już bez żadnego grymasu. Dobrze, że weterynarz doradził mi zakup takiej maty i dobrze, że mieli ja w sklepie na stanie.

Widzę, ze mój piesek bardzo polubił tę matę. Nawet gdy nie jest ona włączona, to szybko się na niej kładzie. Tak naprawdę mogę ją włączać w ciągu dnia raptem dwa razy, ale myślę, że to dla mojego pieska w zupełności wystarczy. Najważniejsze jest to, że może się na spokojnie wygrzać na tej macie. Jest ona bardzo pomocna.

Więcej informacji znajdziesz na www.glowackivet.pl!