Zamontowałem teściowej szafę wnękową

 

Z Jagodą wziąłem ślub w sierpniu zeszłego roku. To było piękne wydarzenie w moim życiu. Bardzo wiele pomocy uzyskałem od mamy Jadwigi, która angażowała się w całe to przedsięwzięcie. To była cudowna kobieta, którą zawsze uwielbiałem.

Nowa szafa wnękowa w domu teściowej

szafy wnękowe zamośćPewnego dnia teściowa zadzwoniła do mnie z prośbą o pomoc. Często jej pomagałem i lubiłem to robić. Zdecydowała się na remont mieszkania i chciała kupić szafę. Pojechałem więc do sklepu, gdzie dostępne były szafy wnękowe zamość, by dokonać wyboru. Znałem się na takich szafach i chętnie pomogłem teściowej. Ona nie miała o niczym pojęcia i zdała się na mnie. Zdecydowałem także, że samodzielnie zamontuję jej tę szafę w pokoju, ponieważ nie widziałem sensu, by wydawała na to dodatkowe pieniądze, skoro się na tym znałem. Szafa została dostarczona w piątek co się idealnie składało, ponieważ miałem akurat wolny weekend. W sobotę poszedłem do teściowej. Od razu poczęstowała mnie śniadaniem i kawą. Kiedy zabrałem się do pracy to chciała mi pomagać, ale w gruncie rzeczy nie było dla niej zajęcia. Powiedziałem, że jak już szafa wnękowa będzie stała to i tak będzie miała sporo zajęcia z układaniem w niej rzeczy. Po południu pojawiła się Jadwiga, ponieważ chciała zobaczyć jak sobie radzę. Była pod wrażeniem, że tak sprawnie radziłem sobie z montażem takiej dużej szafy. W niedzielę wieczorem skończyłem. Szafa, którą wybrałem dla teściowej była dość pojemna a teściowej zadowolenie było dla mnie największą nagrodą za tę pracę.

Teściowa z szafy od samego początku była bardzo zadowolona. W końcu pomieściła wszystkie swoje rzeczy a miała ich na prawdę sporo. Solidnie ją zamontowałem, ponieważ nie było żadnych luzów a drzwi zasuwane działały doskonale. Wykonałem dobrą robotę.