opakowania kartonowe

Zamówiłem zbyt dużą ilość opakowań kartonowych

Cześć mam na imię Adam, od kilku lat prowadzę całkiem dużą firmę wysyłkową. Jednak kilka dni temu przydarzyło mi się coś naprawdę dziwnego. Jak co miesiąc zamówiłem opakowania kartonowe i wszelkiego rodzaju koperty foliowe, których potrzebuje do wysyłki zamawianych przedmiotów.

Opakowania kartonowe były wszędzie

opakowania kartonoweUwierzcie mi nie wiem, jak to się stało i czemu tego nie zauważyłem, ale przez przypadek nacisnąłem o jedno zero za dużo i zamiast 200 sztuk mam teraz 2000 takich rzeczy jak kartony fasonowe i inne koperty bąbelkowe. Wiadomo ten towar się nie zmarnuje. Problemem jest tylko miejsce ich przechowywania. Z reguły trzymałem wszystkie kartony w swoim gabinecie, bo i tak każda wysyłana paczka musiała przejść przeze mnie. Niestety kartony w takiej ilości, nawet złożone zajmują bardzo, bardzo dużo miejsca. Co robić? Dałem już kilka sztuk moim znajomym. Dzieci też bardzo ucieszyły się na nowe budowanie domków z kartonów. Jednak to ciągle za mało. Najgorsze jest jednak to, że nie mogę cofnąć zamówienia i zwrócić zamówionego towaru. Mówię wam zgroza. Najlepszej jakości opakowania kartonowe opanowały mój cały dom. Nie wierzę, jak mogłem tego nie zauważyć. No nic teraz trzeba przełknąć gorycz pomyłki i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Jutro muszę zamówić woreczki strunowe. Tym razem 10 razy sprawdzę, jaką ilość zamawiam. A i jeszcze taśmy pakowe! Na wszelki wypadek poproszę również żonę o potwierdzenie. Ciekawy przypadek prawda? Może komuś z was kiedyś też przytrafiło się wpisanie jednego zera za dużo. Podzielcie się swoimi historiami. W grupie zawsze raźniej!

Przynajmniej moja żona spojrzy na mnie odrobinę łagodniej. To tyle z mojej strony, teraz czekam na wasze historie. Mam nadzieję, że nie jestem jedynym człowiekiem na ziemi, który popełnił taki błąd. Pozdrawiam serdecznie!

Więcej na http://pakowacz.eu