Zapisałam się do cenionego psychoterapeuty

Miałam bardzo ciężkie i trudne dzieciństwo. W zasadzie, gdy znajomi słuchali moich opowieści mówili mi, że ja jakbym w ogóle nie miała dzieciństwa. Teraz, kiedy byłam już dorosła (przynajmniej metrykalnie) dobrze to odczuwałam. Byłam inna niż moi znajomi, czy rówieśnicy. Miałam przez to problemy z nawiązywaniem relacji. Postanowiłam jakoś temu zaradzić.

Wybrałam cenionego psychoterapeutę z Ursynowa

ceniony psychoterapeuta ursynówPoczytałam trochę na temat psychologii i dowiedziałam się, że w takiej sytuacji dobrze jest skorzystać z pomocy doświadczonego psychoterapeuty. Sami bowiem nie możemy być dla siebie pomocą psychiczną. A na pewno nie na takim poziomie, jak osoba patrząca na nas z zewnątrz i posiadająca doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii w przypadku różnych zaburzeń psychicznych. Zdecydowałam się więc skorzystać z profesjonalnej pomocy. Osoba do której trafiłam to ceniony psychoterapeuta Ursynów to z kolei dzielnica Warszawy, w której przyjmuje on swoich pacjentów. Mieszkałam niedaleko, dlatego bardzo mi to odpowiadało. Jeszcze bardziej ucieszyłam się, gdy przekonałam się, że ceni on sobie komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Jego gabinet jest duży i przestronny. Gwarantuje on swoim pacjentom także dyskrecję i wizyty domowe, jeśli zachodzi taka szczególna konieczność. Szybko przekonałam się, że jego pomoc jest dla mnie niezbędna.

Prowadzona przez niego terapia okazała się bardzo skuteczna, a do tego otworzyła mi oczy na wiele spraw, których do tej pory nie dostrzegałam. Pomogła mi ona lepiej stanąć na nogi i zacząć wreszcie żyć, tak jak inni. Przestałam odstawać od grupy. Jej efekty zauważyłam już po pierwszych kilku spotkaniach z psychoterapeutą i zaproponowanych przez niego sesjach grupowych. Wiedziałam, że przede mną jeszcze długa droga, ale przynajmniej czułam się lepiej.