Zastosowanie osocza bogatopłytkowego

 

Warto jest korzystać z zabiegów upiększających naszą twarz. Szczególnie polecane to jest kobietom w dojrzałym wieku. Nasza twarz stanowi wizytówkę i warto o nią dbać. Ostatnim hitem stało się osocze bogatopłytkowe. Jest to rewelacyjny zabieg, który jest bardzo skuteczny i bezpieczny. Polecany jest dla osób, które mają alergie. 

Zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

Osocze bogatopłytkowe RzeszówKażda kobieta powinna dbać o swoją cerę, aby była promienna. Ponadto, prawidłowa pielęgnacja chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry, co jest niezwykle ważne. Ostatnimi czasy, popularne stało się osocze bogatopłytkowe Rzeszów posiada wiele gabinetów medycyny estetycznej, które wykonują taki zabieg. Preparat osocza bogatopłytkowego pobierany jest z krwi klientki. Poddawany się on wirowaniu, wskutek czego, otrzymujemy niezbędne czynniki wzrostu, które korzystnie wpływają na namnażanie i regenerację komórek skóry. Efekty zabiegu osocza bogatopłytkowego są znakomite. Poprawia się gęstość włosów oraz zmniejsza się widoczność blizn. Ponadto, korzystnie wpływa to na worki i cienie pod oczami. Osocze bogatopłytkowe poprawia gęstość i napięcie skóry, wpływa na jej regenerację i odżywienie. Zabieg ten wygładza wszelkie rany i przyspiesza proces ich gojenia. Dużym plusem zabiegu z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego jest fakt, iż można łączyć go z innymi zabiegami, takimi jak np. laser frakcyjny lub radiofrekwencja mikroigłowa. Rezultaty są naprawdę ogromne.

Wszelkie zabiegi kosmetyczne są skuteczną metodą na poprawę stanu naszej skóry. Muszą być one dobrane indywidualnie dla każdej klientki. Jednym z polecanych zabiegów jest osocze bogatopłytkowe, które daje niesamowite efekty widoczne na skórze. Profesjonalne gabinety oferujące takie usługi możemy znaleźć w Rzeszowie. Mają tam naprawdę dobre opinie.