Zdjęcia w ciąży

Ciąża trwa zaledwie dziewięć miesięcy, które z jednej strony dłużą się, a z drugiej przyszłe mamy mają tyle rzeczy do zrobienia, że czas im bardzo szybko ucieka.  Warto choć na chwilę się zatrzymać i uwiecznić ten moment, bo rzadko go doświadczają kobiety.

Jak wyglądają fotografie ciążowe?

fotografia ciążowa rybnikPierwsze miesiące ciąży są niemalże niezauważalne przez otocznie kobiety, ponieważ jej ciało pozostaje bez zmian. Przeważnie drugi trymestr przynosi znaczące miany, których już nie da się ukryć pod ubraniami. To też najlepszy moment na wykonywanie zdjęć pamiątkowych, ponieważ brzuszek jest już znacząco zarysowany. Jeżeli interesuje nas fotografia ciążowa Rybnik jest miastem, w którym bez problemu znajdziemy salon fotograficzny, który wykonuje takie sesje. Kobiety coraz częściej się decydują na takie fotografie, ponieważ są one w pełni profesjonalne i stanowią świetną pamiątkę na całe życie. Najlepszym momentem na takie zdjęcia jest ósmy lub dziewiąty miesiąc ciąży, gdyż właśnie wtedy brzuszek ma znaczne rozmiary i można go pięknie podkreślić odpowiednimi sukienkami i tunikami, które kobiety zakładają do fotografii. Jeżeli wykonamy je u fotografa, to za nasz strój będzie odpowiadać stylista, makijaż wykona makijażystka, a za pozę w trakcie sesji będzie odpowiadać fotograf. Samodzielnie nie jesteśmy w stanie wykonać takich zdjęć, ponieważ potrzebne nam jest odpowiednie studio, lampy, choreografia i przede wszystkim profesjonalny sprzęt fotograficzny. W Rybniku znajdziemy przynajmniej kilka salonów wykonujących takie sesje.

Jeżeli chodzi o cenę fotografii ciążowych, to zależą one od punktu w jakim je wykonamy oraz ich ilości. Przeważnie przyszłe mamy decydują się na kilka najlepszych zdjęć z całej sesji, ale można ich wziąć nawet kilkanaście. Przeważnie ich koszt to kilkaset złotych.