tonery do drukarek laserowych

Zmiana tonerów do drukarek laserowych w pracy

Jakiś czas temu pracowałam w banku. Bardzo lubiłam tą pracę. No może bardziej od pracy lubiłam osoby z jakimi pracowałam. W sumie już chyba po paru latach takiej pracy przyzwyczaiłam się do tego gdzie pracuje.

Tonery do drukarek zamawiane przez system

tonery do drukarek laserowychI pewnie nie zmieniałabym tej pracy gdyby nie fakt, że zaszłam w ciążę i potem gdy urodziło się moje dziecko nie za bardzo pasowały mi godziny pracy. Dlatego też zmieniłam pracę na taką gdzie po prostu wcześniej kończę pracę. W banku natomiast miałam oprócz oczywiście obsługi klienta wiele obowiązków. W sumie każdy z pracowników miał inne obowiązki. Ja na przykład zajmowałam się drukarkami. W banku drukuje się naprawdę różnego rodzaju umówi i formularzy informacyjnych dlatego też toner do drukarki laserowej był wymieniany naprawdę często. Były to tonery do drukarek Lexmark, które wymieniało się naprawdę bardzo prosto. Głównie ja się zajmowałam taką właśnie wymianą także mogę powiedzieć, że nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek taka wymiana była dla mnie problemem. Te bezkonkurencyjne tonery do drukarek laserowych zamawiałam przez system jaki miałam. To całe zamawianie było naprawdę dziecinnie proste. Zresztą był to program typowo intuicyjny, z którym nie ma się problemów jeśli chodzi o obsługę. Na tej stronie były naprawdę tanie tonery, czyli bank musiał mieć naprawdę dobrego dostawcę jeśli chodzi akurat o tonery do drukarek. Pewnie też ta niska cena była ze względu na ilość zamawianych tonerów przez bank. Przy okazji zamawiania tonerów często zamawiałam też papier a także inne artykuły biurowe. W tej nowej pracy także mam drukarkę laserową. I w sumie tylko ja wymieniam w niej toner.

Moje koleżanki z biura nie potrafią robić takich rzeczy i nawet gdy się je o to pytałam to za bardzo nie chciały się takiej wymiany nauczyć. A przecież to nie jest nic skomplikowanego.